Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

понедељак, 19 септембар 2022 06:57

ПРЕЛИМИНАРНА РАНГ ЛИСТА

студената прве године основних студија који су конкурисали за смештај и исхрану у Дому    ученика средњих

школа у Лесковцу у школској 2022/2023 години

р/б презиме и име пол

високошколска

установа

год.

ст.

успех

бр.бод.

према успеху

бр. бод.

према приходима

укупан бр. бодова
01 Николић Г. Михајло м АСС одсек за посл.ст. 1 5,00 40,00 1,00 41,00
02 Младеновић Д. Сташа ж Технолошки факултет 1 5,00 40,00 1,00 41,00
03 Вуковић М. Јасмина ж Технолошки факултет 1 5,00 40,00 1,00 41,00
04 Раденковић С. Андрија м Технолошки факултет 1 5,00 40,00 1,00 41,00
05 Стаменковић С. Вељко м АСС одсек за посл. ст. 1 4,97 39,76 1,00 40,76
06 Стефановић З. Теодора ж Технолошки факултет 1 4,95 39,60 1,00 40,60
07 Видаковић Д. Ања ж Технолошки факултет 1 4,93 39,44 1,00 40,44
08 Јоцић С. Петра ж АСС одсек за посл. ст. 1 4,91 39,28 1,00 40,28
09 Тодоровић М. Катарина ж АСС одсек за васпитаче 1 4,90 39,20 1,00 40,20
10 Јанковић Н. Јана ж Технолошки факултет 1 4,90 39,20 1,00 40,20
11 Станковић М. Мина ж Технолошки факултет 1 4,86 38,88 1,00 39,88
12 Златковић Д. Елена ж АСС одсек за посл.ст. 1 4,83 38,64 1,00 39,64
13 Илић Д. Владимир м Технолошки факултет 1 4,79 38,32 1,00 39,32
14 Ранђеловић Б. Лена ж АСС одсек за посл.ст. 1 4,78 38,24 1,00 39,24
15 Ђорђевић Ј. Невена ж АСС одсек за техн.ум.ст. 1 4,78 38,24 1,00 39,24
16 Аранђеловић И. Марија ж Технолошки факултет 1 4,77 38,16 1,00 39,16
17 Стајковић Б. Маша ж АСС одсек за посл. ст. 1 4,75 38,00 1,00 39,00
18 Илић Б. Алекса ж Технолошки факултет 1 4,75 38,00 1,00 39,00
19 Јанковић Г. Андреа ж Технолошки факултет 1 4,72 37,76 1,00 38,76
20 Димић Д. Исидора ж Технолошки факултет 1 4,68 37,44 1,00 38,44
21 Здравковић Б. Богдан м АСС одсек за посл.ст. 1 4,67 37,36 1,00 38,36
22 Пантелић Б. Милена ж АСС одсек за посл.ст. 1 4,66 37,28 1,00 38,28
23 Попадић Ј. Раде м АСС одсек за посл.ст. 1 4,63 37,04 1,00 38,04
24 Миловановић С. Александар м АСС одсек за посл.ст. 1 4,59 36,72 1,00 37,72
25 Панић С. Ана ж Технолошки факултет 1 4,57 36,56 1,00 37,56
26 Стојановић П. Томислав м АСС одсек за посл. ст. 1 4,66 37,28 0,00 37,28
27 Костић Д. Ања ж АСС одсек за посл.ст. 1 4,51 36,08 1,00 37,08
28 Динић И. Лазар м АСС одсек за посл. ст. 1 4,49 35,92 1,00 36,92
29 Крстић И. Јелена ж Технолошки факултет 1 4,48 35,84 1,00 36,84
30 Стојковић И. Наталија ж Технолошки факултет 1 4,39 35,12 1,00 36,12
31 Костић Н. Тијана ж Технолошки факултет 1 4,22 33,76 1,00 34,76
32 Јовановић Д. Невена ж Технолошки факултет 1 4,22 33,76 1,00 34,76
33 Веселиновић С. Невена ж Технолошки факултет 1 4,14 33,12 1,00 34,12
34 Љајко Е. Селмин м Технолошки факултет 1 4,11 32,88 1,00 33,88
35 Бошковић Л. Мијат м Технолошки факултет 1 4,17 33,36 0,00 33,36
36 Стојиљковић С. Сања ж АСС одсек за посл. ст. 1 3,78 30,30 1,00 31,30
37 Ћирић М. Емилија ж АСС одсек за техн. ум. ст. 1 3,74 29,92 1,00 30,92
38 Павловић Н. Александар м АСС одсек за посл.ст. 1 3,70 29,60 1,00 30,60
39 Јовановић Д. Драгана ж Технолошки факултет 1 3,59 28,72 1,00 29,72
40 Радичевић Д. Никола м АСС одсек за посл.ст. 1 3,58 28,64 1,00 29,64
41 Обрадовић Д. Александар м Технолошки факултет 1 3,28 26,24 1,00 27,24
42 Максић М. Павле м АСС одсек за посл. ст. 1 3,27 26,16 0,00 26,16
43 Комазец М. Марта ж Технолошки факултет 1 3,28 26,24 1,00 27,24
44 Пешић И. Душан м Технолошки факултет 1 3,14 25,12 1,00 26,12
45 Стојилковић Ј.Анастасија ж АСС одсек за посл. ст. 1 2,98 23,84 1,00 24,84
46 Лазић Д. Марија ж Технолошки факултет 1 2,96 23,68 1,00 24,68

Сваки кандидат има право приговора на ранг листу у року од 8 дана, од дана објављивања.

Прелиминарна ранг листе је листа на којој се налазе сви студенти који су конкурисали за смештај. Након истека рока за приговоре, биће објављена коначна ранг листа на којој ће бити подвучена црта и на којој ће се видети који су студенти остварили право на смештај.

У Лесковцу, 19.09.2022.године

Комисија за спровођење конкурса

1. Оливера Николић

2. Драган Ристић

3. Предраг Симић

петак, 02 септембар 2022 08:11

ПРЕЛИМИНАРНА РАНГ ЛИСТА ЗА ДРУГУ  РАСПОДЕЛУ  

ШКОЛСКА  2022/2023. година

Ред.бр.

Презиме, очево име и име ученика

Школа

Разред

Укупан број бодова
1. Младеновић Марјан Андрија Музичка 2 43.64
2. Аранђеловић Жарко Милош Хемијско-технолошка 3 39.78
3. Николић Далибор Михаела Медицинска 2 37.96
4. Васић Зоран Сара Школа за текстил и дизајн 2 36.91
5. Ђорђевић Миодраг Душан Гимназија 2 36.26
6. Стоилкова Сашо Јована Светозар Крстић Тоза 3 35.97
7. Стојановић Слободан Светислав Трговинско-угоститељска 2 34.58
8. Стевановић Синиша Александар Светозар Крстић Тоза 2 34.00
9. Милошевић Саша Жељко ТШ "Раде Металац" 2 33.97
10. Ђорђевић Миодраг Јована Гимназија 4 33.25
11. Николић Жељко Милош ТШ "Раде Металац" 2 32.48
12. Илић Ивица Младен Трговинско-угоститељска 2 31.66
13. Стојановић Новица Пеђа Медицинска 2 30.77
14. Миловановић Ивана Жељко Светозар Крстић Тоза 4 30.75
15. Јовановић Драгана Видоје Трговинско-угоститељска 1 30.25
16. Милошевић Владан Ђурђица Пољопривредна 4 28.41
17. Стоилков Сашо Александар Светозар Крстић Тоза 1 28.03
18. Тасић Драган Марко ТШ "Раде Металац" 3 27.51
19. Нешић Бојан Кристина Трговинско-угоститељска 2 25.83
20. Јевтић Татјана Александар Трговинско-угоститељска 1 25.51
21. Стојковић Дејан Милан ТШ "Раде Металац" 4 25.19
22. Крстић Татјана Андрија Трговинско-угоститељска 2 24.66
23. Живковић Драган Миљан ТШ "Раде Металац" 3 21.83
24. Петровић Зоран Жељко Трговинско-угоститељска 4 21.06
25. Јовановић Бобан Стрефан ТШ "Раде Металац" 2 20.50
26. Фератовић Далибор Јована Хемијско-технолошка 1 19.46

 Конкурсна комисија

Тијана Стојиљковић   _______________________

Јелица Ивковић   ___________________________

Стефан Јовић   _____________________________

                                                                     Директор

Иван Илић   _________________

понедељак, 08 август 2022 06:03

КОНАЧНА ЛИСТА УЧЕНИКА ПРИМЉЕНИХ У ПРВОМ УПИСНОМ РОКУ

ШКОЛСКА 2022/2023. година

РАНГ

Презиме, име родитеља и име ученика

Школа

Разред

Укупно

бодова

1 Милосављевић Александар Александра Медицинска 4 44.48
2 Николић Драган Милош Пољопривредна 3 43.60
3 Милосављевић Александар Емилија Медицинска 4 43.50
4 Анђелковић Ненад Бата ТШ "Раде Металац" 3 43.00
5 Станковић Зоран Нађа Медицинска 2 43.00
6 Михајловић Славиша Тијана Гимназија 2 43.00
7 Тодоровић Петар Радмила Трговинско-угоститељска 2 43.00
8 Милосављевић Ненад Лана Школа за текстил и дизајн 2 42.69
9 Цветковић Драган Анђела Хемијско-технолошка 4 42.30
10 Митић Горан Јелена Хемијско-технолошка 4 42.11
11 Митровић Стеван Вељко Гимназија 3 42.00
12 Цветковић Љубивоје Милица Школа за текстил и дизајн 3 41.95
13 Анђелковић Ненад Ана Медицинска 2 41.67
14 Стојилковић Братислав Маја Школа за текстил и дизајн 4 41.39
15 Здравковић Радивоје Ана Гимназија 2 41.13
16 Вуковић Горан Вуксан Трговинско-угоститељска 3 41.11
17 Милошевић Братислав Филип ТШ "Раде Металац" 4 40.34
18 Павловић Саша Наталија Светозар Крстић Тоза 4 40.25
19 Ташковић Божа Исидора Музичка школа 3 40.25
20 Костић Синиша Милица Медицинска 1 40.00
21 Милутиновић Игор Тијана Медицинска 1 39.86
22 Коцић Игор Милица Медицинска 3 39.78
23 Крстић Александар Лука Пољопривредна 2 39.71
24 Спасић Мирослав Кристина Медицинска 1 39.51
25 Ђорђевић Слађан Лана Медицинска 1 39.44
26 Станковић Срба Јана Медицинска 1 39.44
27 Нешић Снежана Анђела Медицинска 3 38.78
28 Станојковић Александар Никола ТШ "Раде Металац" 3 38.50
29 Димић Зоран Лука Музичка школа 1 38.39
30 Здравковић Бојан Бојана Економска школа 4 38.31
31 Илић Горан Леа Музичка школа 4 37.70
32 Мосић Игор Огњен Медицинска 1 37.69
33 Миљковић Саша Илија Пољопривредна 2 37.49
34 Јовановић Бојан Даница Трговинско-угоститељска 1 37.48
35 Николић Предраг Милан Трговинско-угоститељска 3 37.40
36 Денић Зоран Богдан Трговинско-угоститељска 2 37.12
37 Ранђеловић Негован Јован Гимназија 1 37.00
38 Станојковић Горан Милан Трговинско-угоститељска 3 36.98
39 Китановић Ивана Александра Медицинска 4 36.98
40 Богдановић Бојан Лидија Школа за текстил и дизајн 2 36.49
41 Ристић Срета Арсеније Трговинско-угоститељска 1 36.08
42 Милошевић Иван Предраг Трговинско-угоститељска 1 36.01
43 Костић Дејан Вукашин Трговинско-угоститељска 3 36.00
44 Петровић Предраг Филип Гимназија 3 36.00
45 Стевановић Бобан Филип ТШ "Раде Металац" 3 35.56
46 Костић Ивица Јелена Трговинско-угоститељска 1 35.03
47 Стојиљковић Мића Јована Економска школа 2 34.60
48 Денчић Небојша Даница Трговинско-угоститељска 1 34.33
49 Ташковић Божа Марија Школа за текстил и дизајн 1 34.31
50 Стаменковић Мирослав Анастасија Пољопривредна 1 34.12
51 Стојиљковић Мића Јадранка Економска школа 3 34.11
52 Коцић Драган Јелена Медицинска 4 33.99
53 Коцић Бобан Страхиња ТШ "Раде Металац" 3 33.95
54 Милошевић Рајко Марија Хемијско-технолошка 4 33.90
55 Цветковић Драган Марјан Трговинско-угоститељска 3 33.90
56 Фератовић Владица Наталија Хемијско-технолошка 1 33.77
57 Миловановић Дејан Лидија Хемијско-технолошка 4 33.60
58 Јовановић Новица Никола ТШ "Раде Металац" 4 32.69
59 Стојановић Милун Миљана Трговинско-угоститељска 3 32.10
60 Јовановски Дејан Лука ТШ "Раде Металац" 3 32.06
61 Анђелковић Слађан Емилија Хемијско-технолошка 1 31.88
62 Стојилковић Миодраг Софија Хемијско-технолошка 4 31.50
63 Ивановић Бојан Илија ТШ "Раде Металац" 2 31.03
64 Ивановић Ненад Немања Трговинско-угоститељска 3 31.00
65 Костадинов Мирослав Сташа Пољопривредна 1 30.97
66 Гикић Милорад Кристина Гимназија 2 30.68
67 Антић Миленко Јана Трговинско-угоститељска 1 30.55
68 Станковић Славиша Лука Трговинско-угоститељска 3 30.30
69 Благојевић Миша Маја ТШ "Раде Металац" 1 29.92
70 Митровић Дејан Алекса Медицинска 2 29.75
71 Стојановић Јовица Матеја Трговинско-угоститељска 1 29.29
72 Драгољубовић Миодраг Димитрије ТШ "Раде Металац" 4 28.37
73 Стаменковић Мића Емилија Хемијско-технолошка 4 27.74
74 Ћирић Милан Алекса Пољопривредна 3 27.50
75 Митић Небојша Лука ТШ "Раде Металац" 1 26.42

Конкурсна комисија

Тијана Стојиљковић ______________________

Јелица Ивковић     ________________________

Стефан Јовић     _________________________

Директор

                                         Иван Илић   __________________

понедељак, 06 јун 2022 06:15

У прилогу се налази ОБАВЕШТЕЊЕ о конкурсном року за пријем ученика у Дом за школску 2022/2023 годину

 

 I конкурсни рок од 14.07.-22.07.2022.

II конкурсни рок од 25.08.-29.08.2022.

 

недеља, 17 април 2022 05:55

Планом и програмом васпитног рада Дома ученика средњих школа Лесковац предвиђен је и рад спортских и културно-уметничких секција. Вест да ће ове године Домијаде бити одржане, регионална спортка Домијада 9. априла у Књажевцу и регионална културно-уметничка 16. априла у Нишу, наши ученици су примили са усхићењем, с обзиром да претходне две године дружења и сусрети домова као и Домијаде нису биле организоване због ситуације изазване корона вирусом.

                У суботу, 9. априла 2022. године педесетак ученика је у пратњи васпитача кренуло у Књажевац поводом регионалне спортске Домијаде са жељом да упознају нове другаре, да се друже, али и представе Дом како доликује једном од већих домова ученика средњих школа у региону. Тридесет шест учесника је представљало Дом ученика средњих школа Лесковац у спортовима на неколико локација у Књажевцу док су их остали другари из Дома бодрили на теренима и том приликом освојили:

-              1. Место - стони тенис (појединачно М);

-              1. Место – стрељаштво (појединачно М);

-              1. Место – стрељаштво (екипно М);

-              3. Место – стрељаштво (појединачно М);

-              3. Место – стрељаштво (екипно Ж);

-              3. Место – шах (појединачно Ж);

-              3. Место – одбојка (Ж).

                Наредне суботе, 16. априла, у Нишу се одржала регионална Домијада у културно-уметничком стваралаштву где се 26 наших ученика надметало са ученицима осталих домова из региона у песми, игри, глуми, рециталу, литерарном, ликовном раду. Награде и овог пута нису изостале:

-              1. Место – класична музика;

-              1. Место – поетски приказ;

-              3. Место – модерни плес;

-              3. Место – драмска уметност;

-              3. Место – ликовни рад;

-              3. Место – цртеж.

Освајено свако прво место, појединачно или групно, дечака или девојчица је пропусница за републичку Домијаду која се ове године одржала у Београду у периоду од 13. до 15. маја, одакле су се наши ученици вратили са пехарима, допломама за освојена следећа места:

-              1. Место – стрељаштво (екипно М);

-              2. Место – стрељаштво (појединачно М);

-              3. Место – поетски приказ;

-              3. Место – класична музика.

Поносни смо на сваку освојену медаљу, диплому, пехар, али нас највише радује чињеница да жељом и вољом ученици дају допринос установи тако што се укључују у рад секција, квалитетно проводе своје слободно време, самим тим развијају спортски дух, међусобно се друже, шире пријатељства, и наравно, на путу за Књажевац, Ниш и Београд неизоставна је била песма, ведар дух и добро расположење ученика.

уторак, 01 децембар 2020 08:00

На сајту Дома ученика средњих школа у Лесковцу отворена је нова категорија под називом УЧЕНИЧКИ КУТАК у којој ће бити објављивани материјали који се односе на подршку ученицима, као и друге корисне информације за њих и њихове родитеље.