Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

петак, 24 јул 2020 10:23

ПРЕЛИМИНАРНА РАНГ ЛИСТА УЧЕНИКА ЗА ПРВУ РАСПОДЕЛУ 2020 / 2021

ПРЕЛИМИНАРНА РАНГ ЛИСТА ЗА ПРВУ РАСПОДЕЛУ - ШКОЛСКА 2020/2021

РАНГ

Презиме, очево име и име ученика

Школа

Разред

Укупно

бодова

1 Стојковић Ј. Тамара Медицинска 4 43.00
2 Цветковић Д. Анђела Хемијска 2 43.00
3 Милошевић Б. Анђела Техничка 3 43.00
4 Милошевић Б. Филип Техничка 2 43.00
5 Стошић С. Александра Медицинска 3 43.00
6 Стаменковић С. Неда Музичка 3 43.00
7 Милошевић И. Анђела Медицинска 3 43.00
8 Стаменковић С. Вељко Трговинска 3 43.00
9 Динић С. Анастасија Тргов.угост. 3 42.44
10 Марковић С. Душан Медицинска 4 42.02
11 Ранђеловић М. Мирко Текс.и дизајн 4 42.00
12 Здравковић Б. Никола Пољоприв. 3 42.00
13 Томић С. Лазар Медицинска 4 42.00
14 Марковић Р. Јелена Медицинска 3 42.00
15 Стевановић С. Теодора Медицинска 3 41.95
16 Савић Д. Тијана Хемијска 3 41.53
17 Красић В. Тијана Медицинска 3 41.53
18 Анђелковић С. Сташа Медицинска 4 41.39
19 Ранђеловић Д. Исидора Тргов.угост. 4 41.37
20 Аранђеловић Ж. Сара Тргов.угост. 4 41.25
21 Станковић Г. Катарина Медицинска 4 41.02
22 Милојић С. Јулија Пољоприв. 2 41.00
23 Ракочевић С. Теодора Текс.и дизајн 2 41.00
24 Стефановић С. Даница Медицинска 4 40.97
25 Младеновић М. Данило Текс.и дизајн 3 40.97
26 Вељковић Н. Лука Техничка 4 40.83
27 Веселиновић Б. Вук Медицинска 4 40.11
28 Станковић Р. Наталија Медицинска 3 40.11
29 Нешић С. Анђела Медицинска 1 40.00
30 Здравковић Б. Бојана Економска 2 39.99
31 Поповић С. Сандра Медицинска 3 39.78
32 Цветковић О. Тамара Тргов.угост. 2 39.78
33 Бранковић С. Јована Медицинска 3 39.71
34 Стојановић Б. Бојана Хемијска 3 39.50
35 Милошевић Г. Јована Медицинска 4 39.50
36 Ђорђевић Г. Александра Хемијска 2 39.50
37 Алексић С. Милена Медицинска 4 39.50
38 Радивојевић Н. Марија Тргов.угост. 3 39.48
39 Петровић П. Филип Гимназија 1 39.16
40 Радојковић И. Теодора Текс.и дизајн 3 39.00
41 Стојковић В. Марија Тргов.угост. 2 38.87
42 Павловић М. Богдан Тргов.угост. 2 38.83
43 Стојиљковић С. Данијел Техничка 2 38.80
44 Стојилковић М. Софија Хемијска 2 38.78
45 Јовић Д. Мимица Трговинска 2 38.78
46 Стаменковић Д. Ања Техничка 4 38.50
47 Илић Г. Леа Музичка 2 38.03
48 Стојановић Д. Стефан Техничка 3 38.00
49 Мишић Б. Ана Медицинска 4 38.00
50 Стојановић Б. Милица Техничка 3 38.00
51 Голубовић С. Митра Медицинска 3 38.00
52 Коцић Д. Јелена Медицинска 2 37.96
53 Анђелковић Н. Бата Техничка 1 37.83
54 Павловић С. Наталија СШ Вучје 2 37.80
55 Стоилков С. Јована СШ Вучје 1 37.76
56 Милошевић Г. Никола Пољоприв. 3 37.75
57 Јовановић Д. Андријана Медицинска 3 37.50
58 Станојевић Г. Вељко Техничка 4 37.44
59 Цветковић Љ. Милица Текс.и дизајн 1 37.27
60 Драгољубовић М. Драгослава Медицинска 4 37.26
61 Китановић И. Александра Медицинска 2 37.19
62 Петковић Б. Цеца Медицинска 3 37.05
63 Станковић М. Иван Медицинска 4 36.63
64 Митић Г. Јелена Хемијска 2 36.56
65 Вуковић Г. Вуксан Тргов.угост. 1 36.50
66 Милосављевић А. Емилија Медицинска 2 36.19
67 Голубовић С. Даница Трговинска 3 36.04
68 Аранђеловић Ж. Милош Хемијска 1 36.01
69 Ташковић Б. Исидора Музичка 1 35.99
70 Коцић Д. Бојана Тргов.угост. 3 35.97
71 Стошић Г. Невена Музичка 4 35.96
72 Миловановић Д. Лидија Хемијска 2 35.56
73 Милосављевић А. Александра Медицинска 2 35.42
74 Драгољубовић М. Димитрије Техничка 2 35.02
75 Милић С. Анастасија Текс.и дизајн 3 34.95
76 Младеновић Г. Анастасија Техничка 4 34.95
77 Костић П. Катарина Хемијска 3 34.95
78 Стевановић Б. Филип Техничка 1 34.94
79 Милошевић Р. Марија Хемијска 2 34.56
80 Илић С. Јован Текс.и дизајн 3 34.51
81 Милојевић С. Александра Медицинска 4 34.39
82 Стојковић С. Мира Тргов.угост. 4 33.94
83 Петровић З. Вељко Медицинска 3 33.48
84 Милошевић В. Ђурђица Пољоприв. 2 33.45
85 Тошић Н. Давид Медицинска 1 33.32
86 Миловановић Н. Жељко СШ Вучје 2 33.20
87 Николић М. Томислав Медицинска 2 32.92
88 Ивановић Н. Немања Тргов.угост. 1 32.83
89 Микић Г. Алекса Тргов.угост. 4 32.81
90 Николић Д. Милош Пољопривр. 1 32 .79
91 Живковић Д. Миљан Техничка 1 32.34
92 Станојковић Г. Милан Тргов.угост. 1 31.92
93 Николић П.Милан Музичка 1 31.88
94 Јовановић Н. Никола Техничка 2 31.84
95 Петровић З. Жељко СШ Вучје 2 31.71
96 Ћирић М. Алекса Пољоприв. 1 31.04
97 Цветковић С. Виктор Техничка 3 30.75
98 Тасић Д. Марко Техничка 1 30.53
99 Ранђеловић Ј. Никола Тргов.угост. 3 30.44
100 Стојановић Б. Марија Техничка 3 30.44
101 Стојиљковић М. Јадранка Економска 1 30.31
102 Цветковић Д. Марјан Тргов.угост. 1 29.99
103 Јовановић Б. Никола Тргов.угост. 4 29.81
104 Станојевић Д. Милош Тргов.угост. 3 29.39
105 Пијевац М. Емилијан Тргов.угост. 2 29.25
106 Нешић Б. Никола Техничка 3 29.11
107 Крстић М. Ђорђе Тргов.угост. 3 28.97
108 Стојковић М. Јулија Тргов.угост. 2 28.34
109 Јовић Б. Јована Хемијска 4    28.20
110 Милошевић И. Александар Техничка 3 27.91
111 Николић Н. Софија Хемијска 1 27.75
112 Стојанчић Б. Лука Тргов.угост. 2 27.50
113 Јашаревић М. Јелена Медицинска 3 27.50
114 Стаменковић М. Емилија Хемијска 2 27.25
115 Миладиновић М. Стефан СШ Вучје 1 27.19
116 Златковић З. Александар Хемијска 3 26.66
117 Цветковић Д. Лидија Хемијска 4 25.75
118 Станојковић Г. Миљан Пољоприв. 3 25.54
119 Златковић Д. Душан Текс.и дизајн 3 24.00
120 Станојковић Г. Милица Тргов.угост. 4 22.60

  • Пријављивање кандидата на конкурс за преостала слободна места – од 24. до 27. августа 2020. године.

Конкурсна комисија:

  1. Предраг Симић          
  2. Новица Пејчић           
  3. Тијана Стојиљковић