Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Main Menu

четвртак, 29 јул 2021 07:44

РАНГ ЛИСТА УЧЕНИЦИ 1.РОК

ПРЕЛИМИНАРНА РАНГ ЛИСТА ЗА ПРВУ РАСПОДЕЛУ - ШКОЛСКА 2021/2022

РАНГ

Презиме, очево име и име ученика

Школа

Разред

Укупно

бодова

1 Стојановић (Драган) Стефан Техничка школа IV 43.00
2 Стошић (Саша) Александра Медицинска школа IV 43.00
3 Милошевић (Иван) Анђела Медицинска школа IV 43.00
4 Цветковић (Драган) Анђела Хемијска школа III 43.00
5 Стаменковић (Слађан) Вељко Трговинско-угоститељска IV 43.00
6 Милошевић (Братислав) Анђела Техничка школа IV 43.00
7 Поповић (Станко) Сандра Медицинска школа IV 43.00
8 Станковић (Рајан) Наталија Медицинска школа IV 43.00
9 Анђелковић (Ненад) Бата Техничка школа II 42.51
10 Динић (Саша) Анастасија Трговинско-угоститељска IV 42.02
11 Митровић (Стеван) Вељко Гимназија II 42.00
12 Здравковић (Бобан) Никола Пољопривредна школа IV 42.00
13 Коцић (Драган) Бојана Трговинска школа IV 41.39
14 Ташковић (Божа) Исидора Музичка школа II 41.16
15 Марковић (Радослав) Јелена Медицинска школа IV 41.00
16 Милошевић (Братислав) Филип Техничка школа III 40.97
17 Красић (Велимир) Тијана Медицинска школа IV 40.74
18 Вуковић (Горан) Вуксан Трговинско-угоститељска II 40.41
19 Стаменковић (Слађан) Неда Музичка школа IV 40.27
20 Анђелковић (Ненад) Ана Медицинска школа I 40.00
21 Стојановић (Бобан) Данило Економска школа I 40.00
22 Костић (Предраг) Милица Гимназија I 40.00
23 Стојиљковић (Славиша) Дарко Техничка школа I 40.00
24 Стевановић (Саша) Теодора Медицинска школа IV 39.99
25 Павловић (Саша) Наталија Светозар Крстић Тоза III 39.97
26 Аранђеловић (Жарко) Милош Хемијска школа II 39.78
27 Костић (Дејан) Вукашин Трговинско-угоститељска школа II 39.71
28 Нешић (Снежана) Анђела Медицинска школа II 39.50
29 Стојилковић (Братислав) Маја Школа за текстил и дизајн III 39.34
30 Радосављевић (Данијела) Теодора Школа за текстил и дизајн IV 39.06
31 Станковић (Зоран) Нађа Медицинска школа I 39.00
32 Митровић (Дејан) Алекса Медицинска школа I 39.00
33 Младеновић (Милан) Данило Школа за текстил и дизајн IV 38.97
34 Николић (Далибор) Михаела Медицинска школа I 38.86
35 Бранковић (Славољуб) Јована Медицинска школа IV 38.66
36 Младеновић (Марјан) Андрија Музичка школа I 38.65
37 Петровић (Предраг) Филип Гимназија II 38.45
38 Илић (Горан) Леа Музичка школа III 38.45
39 Николић (Предраг) Милан Трговинско-угоститељска II 38.31
40 Митић (Горан) Јелена Хемијска школа III 37.89
41 Павловић (Марина) Богдан Трговинско-угоститељска III 37.85
42 Јовановић (Драган) Андријана Медицинска школа IV 37.85
43 Цветковић (Љубивоје) Милица Школа за текстил и дизајн II 37.47
44 Николић (Драган) Милош Пољопривредна школа II 37.40
45 Стојановић (Бобан) Бојана Хемијска школа IV 37.31
46 Станојковић (Александар) Никола Техничка школа II 37.31
47 Здравковић (Радивоје) Ана Гимназија I 37.16
48 Анђелић (Зоран) Даница Гимназија I 37.00
49 Милошевић (Рајко) Марија Хемијска школа III 36.26
50 Стојиљковић (Мића) Јована Економска школа I 36.15
51 Крстић (Александар) Лука   Пољопривредна школа I 36.08
52 Гикић (Милорад) Кристина Гимназија I 35.92
53 Аврамовић (Срђан) Лука Трговинско-угоститељска I 35.92
54 Станковић (Рајан) Јована Хемијска школа I 34.89
55 Коцић (Драган) Боривоје Трговинско-угоститељска I 34.87
56 Коцић (Бобан) Страхиња Техничка школа II 34.58
57 Јовановски (Дејан) Лука Техничка школа II 34.49
58 Петковић (Бојан) Маја Хемијска школа I 34.47
59 Милошевић (Горан) Никола Пољопривредна школа IV 34.25
60 Васић (Зоран) Сара Школа за текстил и дизајн I 34.12
61 Петковић (Бојан) Цеца Медицинска школа IV 33.97
62 Стоилковић (Миодраг) Софија Хемијска школа III 33.74
63 Петровић (Зоран) Вељко Медицинска школа IV 33.48
64 Цветковић (Драган) Марјан Трговинско-угоститељска II 33.41
65 Милосављевић (Александар) Александра Медицинска школа III 33.39
66 Здравковић (Весна) Бојана Економска школа III 33.31
67 Миљковић (Саша) Илија Пољопривредна школа I 33.21
68 Стојиљковић (Мића) Јадранка Економска школа II 33.20
69 Костић (Перица) Катарина Хемијска школа IV 33.06
70 Миловановић (Ивана) Жељко Светозар Крстић Тоза III 33.06
71 Николић (Жељко) Милош Техничка школа I 33.05
72 Ћирић (Милан) Алекса Пољопривредна школа II 32.99
73 Стевановић (Бобан) Филип Техничка школа II 32.97
74 Милић (Срђан) Анастасија Школа за текстил и дизајн IV 32.78
75 Китановић (Ивана) Александра Медицинска школа III 32.78
76 Денић (Зоран) Богдан Трговинска школа I 32.72
77 Ивановић (Бојан) Илија Трговинска школа I 32.58
78 Стојиљковић (Славиша) Данијел Техничка школа III 32.50
79 Миленковић (Мирослав) Јелена Трговинско-угоститељска школа IV 32.12
80 Ђорђевић (Ненад) Катарина Медицинска школа III 31.99
81 Миловановић (Дејан) Лидија Хемијска школа III 31.85
82 Милошевић (Саша) Жељко Техничка школа I 31.67
83 Пијевац (Миленко) Емилијан Трговинско-угоститељска III 31.52
84 Коцић (Бобан) Стефанија Трговинско-угоститељска IV 31.50
85 Илић (Ивица) Младен Трговинско-угоститељска I 31.35
86 Драгољубовић (Миодраг) Димитрије Техничка школа III 31.17
87 Крстић (Миливоје) Ђорђе Трговинска школа IV 30.75
88 Николић (Немања) Софија Хемијска школа II 30.75
89 Јовановић (Игор) Огњен Музичка школа IV 30.23
90 Јовановић (Новица) Никола Техничка школа III 30.17
91 Живковић (Драган) Миљан Техничка школа II 30.03
92 Илић (Срђан) Јован Школа за текстил и дизајн IV 29.47
93 Нешић (Бојан) Кристина Трговинско-угоститељска I 29.43
94 Стојилкова (Сашо) Јована Светозар Крстић Тоза II 29.11
95 Јовановић (Бобан) Стефан Техничка школа I 28.66
96 Стојковић (Милан) Јулија Трговинско-угоститељска III 28.37
97 Стаменковић (Мића) Емилија Хемијска школа III 28.37
98 Нешић (Бојан) Никола Техничка школа IV 28.02
99 Николић (Милан) Томислав Медицинска школа III 28.02
100 Милошевић (Ивица) Александар Техничка школа IV 28.00
101 Тасић (Драган) Марко Техничка школа II 28.00
102 Ибић (Владица) Милица Хемијска школа I 27.86
103 Златковић (Зоран) Александар Хемијска школа IV 27.81
104 Цветковић (Слађан) Виктор Техничка школа IV 27.81
105 Стојнев (Игор) Габријел Трговинско угост. школа I 26.53
106 Ранђеловић (Јовица) Никола Трговинско-угоститељска школа IV 26.31
107 Стојанчић (Бранимир) Лука Трговинско-угоститељска школа III 25.61
108 Крстић (Татјана) Андрија Средња школа Грделица I 25.51
109 Богдановић (Бојан) Лидија Школа за текстил и дизајн I 25.23
110 Станојковић (Горан) Милан Трговинско-угоститељска II 24.49

Пријављивање кандидата на конкурс за преостала слободна места – од 24. до 27. августа 2021. године.

                                                                                                             Конкурсна комисија:

  1. Недељковић Словенка   _______________________

                                                  

  1. Ивковић Јелица   _____________________________

  1. Алексић Марија   ______________________________