Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

понедељак, 08 август 2022 06:03

КОНАЧНА РАНГ ЛИСТА 1.РОК

КОНАЧНА ЛИСТА УЧЕНИКА ПРИМЉЕНИХ У ПРВОМ УПИСНОМ РОКУ

ШКОЛСКА 2022/2023. година

РАНГ

Презиме, име родитеља и име ученика

Школа

Разред

Укупно

бодова

1 Милосављевић Александар Александра Медицинска 4 44.48
2 Николић Драган Милош Пољопривредна 3 43.60
3 Милосављевић Александар Емилија Медицинска 4 43.50
4 Анђелковић Ненад Бата ТШ "Раде Металац" 3 43.00
5 Станковић Зоран Нађа Медицинска 2 43.00
6 Михајловић Славиша Тијана Гимназија 2 43.00
7 Тодоровић Петар Радмила Трговинско-угоститељска 2 43.00
8 Милосављевић Ненад Лана Школа за текстил и дизајн 2 42.69
9 Цветковић Драган Анђела Хемијско-технолошка 4 42.30
10 Митић Горан Јелена Хемијско-технолошка 4 42.11
11 Митровић Стеван Вељко Гимназија 3 42.00
12 Цветковић Љубивоје Милица Школа за текстил и дизајн 3 41.95
13 Анђелковић Ненад Ана Медицинска 2 41.67
14 Стојилковић Братислав Маја Школа за текстил и дизајн 4 41.39
15 Здравковић Радивоје Ана Гимназија 2 41.13
16 Вуковић Горан Вуксан Трговинско-угоститељска 3 41.11
17 Милошевић Братислав Филип ТШ "Раде Металац" 4 40.34
18 Павловић Саша Наталија Светозар Крстић Тоза 4 40.25
19 Ташковић Божа Исидора Музичка школа 3 40.25
20 Костић Синиша Милица Медицинска 1 40.00
21 Милутиновић Игор Тијана Медицинска 1 39.86
22 Коцић Игор Милица Медицинска 3 39.78
23 Крстић Александар Лука Пољопривредна 2 39.71
24 Спасић Мирослав Кристина Медицинска 1 39.51
25 Ђорђевић Слађан Лана Медицинска 1 39.44
26 Станковић Срба Јана Медицинска 1 39.44
27 Нешић Снежана Анђела Медицинска 3 38.78
28 Станојковић Александар Никола ТШ "Раде Металац" 3 38.50
29 Димић Зоран Лука Музичка школа 1 38.39
30 Здравковић Бојан Бојана Економска школа 4 38.31
31 Илић Горан Леа Музичка школа 4 37.70
32 Мосић Игор Огњен Медицинска 1 37.69
33 Миљковић Саша Илија Пољопривредна 2 37.49
34 Јовановић Бојан Даница Трговинско-угоститељска 1 37.48
35 Николић Предраг Милан Трговинско-угоститељска 3 37.40
36 Денић Зоран Богдан Трговинско-угоститељска 2 37.12
37 Ранђеловић Негован Јован Гимназија 1 37.00
38 Станојковић Горан Милан Трговинско-угоститељска 3 36.98
39 Китановић Ивана Александра Медицинска 4 36.98
40 Богдановић Бојан Лидија Школа за текстил и дизајн 2 36.49
41 Ристић Срета Арсеније Трговинско-угоститељска 1 36.08
42 Милошевић Иван Предраг Трговинско-угоститељска 1 36.01
43 Костић Дејан Вукашин Трговинско-угоститељска 3 36.00
44 Петровић Предраг Филип Гимназија 3 36.00
45 Стевановић Бобан Филип ТШ "Раде Металац" 3 35.56
46 Костић Ивица Јелена Трговинско-угоститељска 1 35.03
47 Стојиљковић Мића Јована Економска школа 2 34.60
48 Денчић Небојша Даница Трговинско-угоститељска 1 34.33
49 Ташковић Божа Марија Школа за текстил и дизајн 1 34.31
50 Стаменковић Мирослав Анастасија Пољопривредна 1 34.12
51 Стојиљковић Мића Јадранка Економска школа 3 34.11
52 Коцић Драган Јелена Медицинска 4 33.99
53 Коцић Бобан Страхиња ТШ "Раде Металац" 3 33.95
54 Милошевић Рајко Марија Хемијско-технолошка 4 33.90
55 Цветковић Драган Марјан Трговинско-угоститељска 3 33.90
56 Фератовић Владица Наталија Хемијско-технолошка 1 33.77
57 Миловановић Дејан Лидија Хемијско-технолошка 4 33.60
58 Јовановић Новица Никола ТШ "Раде Металац" 4 32.69
59 Стојановић Милун Миљана Трговинско-угоститељска 3 32.10
60 Јовановски Дејан Лука ТШ "Раде Металац" 3 32.06
61 Анђелковић Слађан Емилија Хемијско-технолошка 1 31.88
62 Стојилковић Миодраг Софија Хемијско-технолошка 4 31.50
63 Ивановић Бојан Илија ТШ "Раде Металац" 2 31.03
64 Ивановић Ненад Немања Трговинско-угоститељска 3 31.00
65 Костадинов Мирослав Сташа Пољопривредна 1 30.97
66 Гикић Милорад Кристина Гимназија 2 30.68
67 Антић Миленко Јана Трговинско-угоститељска 1 30.55
68 Станковић Славиша Лука Трговинско-угоститељска 3 30.30
69 Благојевић Миша Маја ТШ "Раде Металац" 1 29.92
70 Митровић Дејан Алекса Медицинска 2 29.75
71 Стојановић Јовица Матеја Трговинско-угоститељска 1 29.29
72 Драгољубовић Миодраг Димитрије ТШ "Раде Металац" 4 28.37
73 Стаменковић Мића Емилија Хемијско-технолошка 4 27.74
74 Ћирић Милан Алекса Пољопривредна 3 27.50
75 Митић Небојша Лука ТШ "Раде Металац" 1 26.42

Конкурсна комисија

Тијана Стојиљковић ______________________

Јелица Ивковић     ________________________

Стефан Јовић     _________________________

Директор

                                         Иван Илић   __________________