Konacna rang lista studenata I godine osnovnih studija koji su konkurisali za smestaj u Dom ucenika srednjih skola u Leskovcu

КОНАЧНА РАНГ ЛИСТА студената прве године основних студија ...

Konacna rang lista studenata I, II i III stepena studija koji su konkurisali na smestaj u Dom ucenika

KОНАЧНА РАНГ ЛИСТА СТУДЕНАТА I, II и III степена студ...

Preliminarna lista za drugu raspodelu ucenika 2016 2017

ПРЕЛИМИНАРНА РАНГ ЛИСТА ЗА ДРУГУ  РАСПОДЕЛУ - ШКОЛСКА ...

Jelovnik 16.05.-05.06.2016

Јеловник бр.7 од 16.05.2016.до 05.06.2016. ...

  • Konacna rang lista studenata I godine osnovnih studija koji su konkurisali za smestaj u Dom ucenika srednjih skola u Leskovcu

  • Konacna rang lista studenata I, II i III stepena studija koji su konkurisali na smestaj u Dom ucenika

  • Preliminarna lista za drugu raspodelu ucenika 2016 2017

  • Jelovnik 16.05.-05.06.2016

  • Konacna rang lista studenata I godine osnovnih studija koji su konkurisali za smestaj u Dom ucenika srednjih skola u Leskovcu
    Konacna rang lista studenata I godine osnovnih studija koji su konkurisali za smestaj u Dom ucenika srednjih skola u Leskovcu

    КОНАЧНА РАНГ ЛИСТА

    студената прве године основних студија који су конкурисали за смештај и исхрану у Дому ученика средњих школа у Лесковцу у  школској 2016/2017 годину

    Р/б

    Презиме и име

    Високо шк.

    установа

    Укупан бр. бодова

    1

    2

    3

    9

    1

    Младеновић С Магдалена

    ВТУСШ

    41,00

    2

    Митић С Катарина

    ВПШСС

    41,00

    3

    Стефановић С Петар

    Технолошки ф.

    40,60

    4

    Мицковић С Ивана

    Технолошки ф.

    40,04

    5

    Пејчић Д Тијана

    Технолошки ф.

    39,96

    6

    Јоцић С Андрија

    ВПШСС

    39,48

    7

    Маринковић Р Теодора

    ВПШСС

    39,48

    8

    Илић С Љубица

    Технолошки ф.

    39,36

    9

    Црналић Е Ален

    Технолошки ф.

    39,08

    10

    Жаревац М Миљана

    ВПШСС

    38,84

    11

    Манић Д Јована

    Технолошки ф.

    38,60

    12

    Луковић М Јована

    Технолошки ф.

    38,52

    13

    Ранђеловић С Александра

    Технолошки ф.

    38,52

    14

    Јовановић З Немања

    Технолошки ф.

    38,52

    15

    Петровић С  Александар

    ВТУСШ

    38,44

    16

    Милојковић С Наталија

    ВПШСС

    38,36

    17

    Станковић С Миона

    Технолошки ф.

    38,16

    18

    Петровић  Г Ђорђе

    Технолошки ф.

    38,04

    19

    Ђорђевић Р Андреј

    Технолошки ф.

    37,56

    20

    Лазаревић Н Александар

    ВПШСС

    37,24

    21

    Каратовић З Зорана

    Технолошки ф.

    37.08

    22

    Шљивић П Тамара

    ВТУСШ

    36,44

    23

    Терзић М Ивона

    Технолошки ф.

    36,44

    24

    Веселиновић С Далиборка

    ВПШСС

    36,36

    25

    Милошевић Г Јована

    ВТУСШ

    36,36

    26

    Ивановић Г Милован

    Технолошки ф.

    36,12

    27

    Стојановић С Богдан

    Технолошки ф.

    35,96

    28

    Крстић С Тијана

    Технолошки ф.

    35,52

    29

    Савић М Аранђел

    ВПШСС

    35,00

    30

    Станисављевић М Марко

    Технолошки ф.

    34,84

    31

    Радоја Боро

    Технолошки ф.

    34,76

    32

    Јанковић М  Кристина

    ВПШСС

    33,88

    33

    Веселиновић Н Ђорђе

    ВПШСС

    32,92

    34

    Петрески Атанасије

    Технолошки ф.

    32,84

    35

    Јовановић Ж Јована

    Технолошки ф.

    32,68

    36

    Марковић Д Александар

    Технолошки ф.

    32,52

    37

    Гигов Д Андриана

    ВПШСС

    32,36

    38

    Перић Г Александар

    Технолошки ф.

    31,04

    39

    Ристић Д Ема

    Технолошки ф.

    30,44

    40

    Ђокић Б Никола

    Технолошки ф.

    30,32

    41

    Усеновић Д Мартина

    ВТУСШ

    29,88

    42

    Бакић В Александар

    Технолошки ф.

    29,72

    43

    Гуњић Ј Ђорђе

    ВПШСС

    28,88

    44

    Петров Г. Марија

    Технолошки ф.

    26,84

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

    НАПОМЕНА: Усељење студената обавиће се у понедељак,03.10.2016. године од 7-17 часова.

    У Лесковцу, 28.09.2016.године

    Комисија за спровођење конкурса

    1. Небојша Стојановић, председник

    2. Оливера Николић, члан

    3. Драган Ристић, члан

  • Konacna rang lista studenata I, II i III stepena studija koji su konkurisali na smestaj u Dom ucenika

    KОНАЧНА РАНГ ЛИСТА СТУДЕНАТА

    I, II и III степена студија који су конкурисали за смештај у Дому ученика средњих школа Лесковац

    за школску 2016/2017 годину

    р.б.

    студент

    фак.

    бр.инд.

    пол

    год.ст.

    прос.о.

    ЕСПБ

    бр.г.

    ст.

    ук.успех

    приход

    к.ф.

    укупно

    1

    Симоновић Михајло Наташа

    ТФ

    5530

    ж

    2/I

    10,00

    60

    1

    98,00

    1,00

    0,00

    99,00

    2

    Величковић Драган Александар

    ТФ

    5322

    м

    4/I

    9,66

    180

    3

    96,30

    1,00

    1,00

    98,30

    3

    Никодијевић Миле Милена

    ТФ

    5260

    ж

    4/I

    9,63

    180

    3

    96,15

    1,00

    1,00

    98,15

    4

    Пешић Војкан Јелена

    ВТУСШ

    980

    ж

    3/I

    9,58

    120

    2

    95,90

    1,00

    1,00

    97,90

    5

    Гавриловић Драгослав Александра

    ТФ

    5499

    ж

    2/I

    9,30

    60

    1

    94,50

    1,00

    0,00

    95,50

    6

    Станојевић Миомир Ненад

    ТФ

    5286

    м

    4/I

    9,07

    180

    3

    93,35

    1,00

    1,00

    95,35

    7

    Миљковић Никафор Милица

    ВТУСШ

    966

    ж

    3/I

    9,00

    120

    2

    93,00

    1,00

    1,00

    95,00

    8

    Милошевић Предраг Марко

    ВТУСШ

    930

    м

    3/I

    8,84

    120

    2

    92,20

    1,00

    1,00

    94,20

    9

    Перић Бобан Александра

    ТФ

    5278

    ж

    4/I

    8,83

    180

    3

    92,15

    1,00

    1,00

    94,15

    10

    Пејчић Радиша Анђелка

    ТФ

    5415

    ж

    3/I

    8,70

    120

    2

    91,50

    1,00

    1,00

    93,50

    11

    Садиковић Енес Анита

    ТФ

    5506

    ж

    2/I

    8,80

    60

    1

    92,00

    1,00

    0,00

    93,00

    12

    Бјелица Милутин Миљана

    ТФ

    5352

    ж

    3/I

    8,55

    120

    2

    90,75

    1,00

    1,00

    92,75

    13

    Корхамер Дарко Владимир

    ВТУСШ

    936

    м

    3/I

    8,53

    120

    2

    90,65

    1,00

    1,00

    92,65

    14

    Пејчић Иван Јелена

    ТФ

    184

    ж

    1/II

    8,25

    240

    4

    89,25

    1,00

    2,00

    92,25

    15

    Перић Дана Сандра

    ТФ

    5426

    ж

    3/I

    8,32

    120

    2

    89,60

    1,00

    1,00

    91,60

    16

    Николић Бобан Јелена

    ВПШ

    12506

    ж

    3/I

    8,29

    120

    2

    89,45

    1,00

    1,00

    91,45

    17

    Маринковић Живорад Надица

    ВТУСШ

    1088

    ж

    2/I

    8,44

    60

    1

    90,20

    1,00

    0,00

    91,20

    18

    Радојковић Милош Катарина

    ТФ

    5304

    ж

    4/I

    8,21

    180

    3

    89,05

    1,00

    1,00

    91,05

    19

    Пешић Горан Тамара

    ВТУСШ

    1018

    ж

    2/I

    8,22

    60

    1

    89,10

    1,00

    0,00

    90,10

    20

    Мијалковић Слободан Миодраг

    ВТУСШ

    941

    м

    3/I

    8,00

    120

    2

    88,00

    1,00

    1,00

    90,00

    21

    Катић Милослав Милена

    ТФ

    5406

    ж

    3/I

    8,63

    114

    2

    88,75

    1,00

    0,00

    89,75

    22

    Јовић Дејан Кристина

    ТФ

    5276

    ж

    4/I

    7,93

    180

    3

    87,65

    1,00

    1,00

    89,65

    23

    Ивановић Милослав Марија

    ВТУСШ

    1074

    ж

    2/I

    8,13

    60

    1

    88,65

    1,00

    0,00

    89,65

    24

    Цветковић Ранко Магдалена

    ТФ

    5280

    ж

    4/I

    8,61

    171

    3

    88,65

    0,00

    1,00

    89,65

    25

    Бошков Асен Ивана

    ТФ

    190

    ж

    1/II

    9,56

    240

    5

    86,20

    1,00

    2,00

    89,20

    26

    Коцић Бојан Маријана

    ВПШСС

    12759

    ж

    2/I

    8,00

    60

    1

    88,08

    1,00

    0,00

    89,08

    27

    Мириловић Жељко Невена

    ТФ

    5360

    ж

    3/I

    7,74

    120

    2

    86,70

    1,00

    1,00

    88,70

    28

    Станковић Зоран Милица

    ТФ

    5516

    ж

    2/I

    7,78

    60

    1

    86,90

    1,00

    0,00

    87,90

    29

    Петровић Мирослав Дијана

    ТФ

    5515

    ж

    2/I

    7,67

    60

    1

    86,35

    1,00

    0,00

    87,35

    30

    Јовановић Новица Марија

    ТФ

    5365

    ж

    3/I

    7,37

    120

    2

    84,85

    1,00

    1,00

    86,85

    31

    Стојковић Љубиша Срђан

    ТФ

    5477

    м

    2/I

    7,56

    60

    1

    85,80

    1,00

    0,00

    86,80

    32

    Митић Александар Петар

    ТФ

    5535

    м

    2/I

    7,56

    60

    1

    85,80

    1,00

    0,00

    86,80

    33

    Здравковић Милисав Данијела

    ТФ

    5235

    ж

    4/I

    8,26

    163

    3

    84,76

    1,00

    1,00

    86,76

    34

    Трајковић Ненад Марија

    ВПШСС

    12806

    ж

    2/I

    7,75

    60

    1

    86,75

    0,00

    0,00

    86,75

    35

    Марић Саша Милица

    ВПШСС

    12612

    ж

    3/I

    7,33

    120

    2

    84,65

    1,00

    1,00

    86,65

    36

    Николић Зоран Александар

    ТФ

    5458

    м

    2/I

    7,44

    60

    1

    85,20

    1,00

    0,00

    86,20

    37

    Филиповић Горан Миљана

    ТФ

    5315

    ж

    4/I

    7,54

    174

    3

    84,10

    1,00

    1,00

    86,10

    38

    Стојиљковић Винка Стефан

    ТФ

    5291

    м

    4/I

    7,64

    172

    3

    84,06

    1,00

    1,00

    86,06

    39

    Лазаревић Горан Сања

    ТФ

    5376

    ж

    3/I

    7,21

    120

    2

    84,05

    1,00

    1,00

    86,05

    40

    Грујић Драган Теодора

    ТФ

    5551

    ж

    2/I

    7,33

    60

    1

    84,65

    1,00

    0,00

    85,65

    41

    Жегарац  Бобан Тамара

    ТФ

    5433

    ж

    3/I

    7,32

    120

    2

    84,60

    0,00

    1,00

    85,60

    42

    Алексић Срђан Невена

    ТФ

    5407

    ж

    3/I

    7,21

    120

    2

    84,05

    0,00

    1,00

    85,05

    43

    Младеновић Нинослав Тијана

    ВПШСС

    12919

    ж

    2/I

    7,20

    60

    1

    84,00

    1,00

    0,00

    85,00

    44

    Димић Милош Ђорђе

    ВПШСС

    12850

    м

    2/I

    7,13

    60

    1

    83,65

    1,00

    0,00

    84,65

    45

    Љубеновић Зоран Сашка

    ВПШСС

    12908

    ж

    2/I

    7,10

    60

    1

    83,50

    1,00

    0,00

    84,50

    46

    Пешић Војкан Јована

    ВТУСШ

    981

    ж

    3/I

    6,81

    120

    2

    82,05

    1,00

    1,00

    84,05

    47

    Тошић Горан Јелена

    ТФ

    5460

    ж

    2/I

    7,00

    60

    1

    83,00

    1,00

    0,00

    84,00

    48

    Ристић Славољуб Александра

    ТФ

    5534

    ж

    2/I

    7,00

    60

    1

    83,00

    1,00

    0,00

    84,00

    49

    Живковић Зоран Анђела

    ВПШ

    12491

    ж

    3/I

    6,76

    120

    2

    81,80

    1,00

    1,00

    83,80

    50

    Станојевић Синиша Анђелија

    ТФ

    5553

    ж

    2/I

    7,11

    60

    1

    83,55

    0,00

    0,00

    83,55

    51

    Костић Синиша Сандра

    ТФ

    5459

    ж

    2/I

    6,78

    60

    1

    81,90

    1,00

    0,00

    82,90

    52

    Мијалковић Бобан Јована

    ТФ

    5486

    ж

    2/I

    6,78

    60

    1

    81,90

    1,00

    0,00

    82,90

    53

    Пауновић Зоран Никола

    ТФ

    5475

    м

    2/I

    6,77

    60

    1

    81,85

    1,00

    0,00

    82,85

    54

    Антић Саша Александра

    ТФ

    5456

    ж

    2/I

    8,22

    52

    1

    82,70

    0,00

    0,00

    82,70

    55

    Марковић Бојан Бојана

    ТФ

    5362

    ж

    3/I

    7,28

    112

    2

    81,20

    1,00

    0,00

    82,20

    56

    Николић Света Маријана

    ТФ

    5252

    ж

    4/I

    7,22

    165

    3

    80,10

    1,00

    1,00

    82,10

    57

    Никодијевић Сокол Ивана

    ТФ

    5309

    ж

    4/I

    6,85

    168

    3

    79,05

    1,00

    1,00

    81,05

    58

    Рашић Горан Милан

    ВПШСС

    12868

    м

    2/I

    6,38

    60

    1

    79,90

    1,00

    0,00

    80,90

    59

    Цонић Јадран Јелена

    ТФ

    5146

    ж

    4/I

    7,37

    210

    4

    78,85

    1,00

    1,00

    80,85

    60

    Паунковић Драган Петар

    ТФ

    5387

    м

    3/I

    6,89

    112

    2

    79,25

    1,00

    0,00

    80,25

    61

    Митровић Горан Јована

    ТФ

    5480

    ж

    2/I

    7,00

    55

    1

    79,00

    1,00

    0,00

    80,00

    62

    Џаџић Драган Јелена

    Тф

    214

    ж

    1/II

    8,63

    214

    5

    77,39

    1,00

    1,00

    79,39

    63

    Костић Љубиша Анђела

    ТФ

    5357

    ж

    3/I

    6,61

    112

    2

    77,85

    1,00

    0,00

    78,85

    64

    Живковић Петар Томица

    ВПШСС

    12898

    м

    2/I

    7,13

    50

    1

    75,65

    1,00

    0,00

    76,65

    65

    Стојковић Драгиша Тамара

    ТФ

    5509

    ж

    2/I

    6,38

    54

    1

    75,10

    1,00

    0,00

    76,10

    66

    Игњатовић Небојша Предраг

    ТФ

    5200

    м

    4/I

    7,21

    194

    4

    74,85

    0,00

    1,00

    75,85

    67

    Живковић Златомир Миљана

    ТФ

    5476

    ж

    2/I

    6,50

    54

    1

    75,70

    0,00

    0,00

    75,70

    68

    Павловић Дејан Кристина

    ТФ

    5381

    ж

    3/I

    6,59

    104

    2

    74,55

    1,00

    0,00

    75,55

    69

    Петрушић Зоран Јован

    Тф

    5140

    м

    4/I

    6,85

    193

    4

    72,85

    1,00

    1,00

    74,85

    70

    Антонијевић Милосав Данијела

    ТФ

    5393

    ж

    3/I

    7,07

    95

    2

    73,35

    1,00

    0,00

    74,35

    71

    Милосављевић Небојша Стефан

    ВТУСШ

    1078

    м

    2/I

    6,25

    52

    1

    72,85

    1,00

    0,00

    73,85

    72

    Радосављевић Дејан Ана

    ТФ

    5401

    ж

    3/I

    7,00

    93

    2

    72,20

    1,00

    0,00

    73,20

    73

    Јовановић Срђан Анђела

    ТФ

    5479

    ж

    2/I

    6,71

    48

    1

    71,95

    1,00

    0,00

    72,95

    74

    Милијев Станоја Анђела

    ТФ

    5472

    ж

    2/I

    6,00

    52

    1

    71,60

    1,00

    0,00

    72,60

    75

    Ђорђевић Стојан Марија

    ТФ

    5390

    ж

    3/I

    6,73

    93

    2

    70,85

    1,00

    0,00

    71,85

    76

    Тасић Драган Јована

    ВПШСС

    12520

    ж

    3/I

    9,00

    60

    2

    69,00

    1,00

    0,00

    70,00

    77

    Крстић Срђан Јована

    ТФ

    5289

    ж

    3/I

    6,55

    122

    3

    65,29

    1,00

    0,00

    66,29

    78

    Рашић Бобан Нада

    ВСШТ

    991

    ж

    3/I

    7,06

    60

    2

    59,30

    1,00

    0,00

    60,30

    У Лесковцу, 14.11.2016.године

    Комисија за спровођење конкурса

    1. Небојша Стојановић, председник

    2. Оливера Николић, члан

    3. Драган Ристић, члан

  • Preliminarna lista za drugu raspodelu ucenika 2016 2017

    ПРЕЛИМИНАРНА РАНГ ЛИСТА ЗА ДРУГУ  РАСПОДЕЛУ - ШКОЛСКА  2016/17

    22.8. – 26.8.2016.

    Примљени ученици у другој расподели

    РАНГ

    Презиме, очево име и име ученика

    Укупно

    бодова

    01

    Ћеримовић Б. Александар

    32,50

    02

    Станковић Ж. Илија

    28,29

    03

    Ћеримовић М. Милош

    24,11

    04

    Стојиљковић  Б. Јелена

    40,13

    05

    Симић Д. Марија

    38,10

    06

    Станковић Г. Анђела

    35,75

    07

    Стевановић Н. Јелена

    34,81

    08

    Пешић Љ. Јелена

    34,40

    09

    Виденовић Н. Душко

    32,78

    10

    Ђорђевић С. Марта

    31,71

    11

    Јовановић Р. Ана

    30,40

    12

    Ранђеловић Д. Андијана

    30,03

    13

    Стошић Н. Мартин

    29,64

    14

    Тасић М. Милан

    29,60

    Нису примљени

    РАНГ

    Презиме, очево име и име ученика

    Укупно

    бодова

    15

    Стевановић Ј. Жељко

    29,49

    16

    Јаћимовић Б. Никола

    29,49

    17

    Mитић Б. Маја

    29,05

    18

    Крстић Г. Страхиња

    29,00

    19

    Стојановић И. Милица

    28,94

    20

    Арсић С. Борисав

    28,51

    21

    Стојилковић Б. Милан

    28,50

    22

    Миљковић С. Стефан

    27,95

    23

    Спасић Н. Марко

    27,89

    24

    Јовановић Љ. Анђела

    27,73

    25

    Величковић З. Жарко

    27,39

    26

    Витковић З. Александар

    27,04

    27

    Николић С. Јован

    26,81

    28

    Цветковић М. Марија

    26,61

    29

    Станојковић Б. Ђорђе

    26,48

    30

    Мишић П. Невена

    26,46

    31

    Вељковић Н. Емилија

    26,41

    32

    Борић Т. Алексанра

    26,14

    33

    Митић Г. Милош

    25,34

    34

    Живковић Љ. Јована

    24,31

    35

    Ђорђевић С. Жељко

    24,31

    36

    Ћурчић Б. Александра

    22,61

    • ДРУГА РАСПОДЕЛА  -  ЗА  ПРЕОСТАЛА  МЕСТА  СПРОВЕДЕНА  ЈЕ  У  ВРЕМЕНУ ОД        22. – 26.8.2016.

    · ПО  КОНКУРСУ  МИНИСТАРСТВА  ПРОСВЕТЕ,НАУКЕ  И  ТЕХНОЛОШКОГ  РАЗВОЈА  У  ДОМУ  УЧЕНИКА  ЛЕСКОВАЦ  ЗА   ДРУШТВЕНО  ОСЕТЉИВЕ  ГРУПЕ  И  ЗА ОСТАЛЕ  КОЈИ  НИСУ ДОБИЛИ  СМЕШТАЈ  У  ПРВОМ РОКУ  ПРЕДВИЂЕНО  ЈЕ  14 МЕСТА

    · ИЗ ОСЕТЉИВИХ  ГРУПА  ПРИМЉЕНО ЈЕ (3) ТРИ  КАНДИДАТА

    · ПРИЈЕМ  УЧЕНИКА  У  ДОМ  ЈЕ   31.8.2016   У  ВРЕМЕНУ  ОД 10,00  ДО  17,00.  У  КАЈМАКЧАЛАНСКОЈ  УЛИЦИ   БР.24

    · ПЛАЋАЊЕ  ТРОШКОВА  СМЕШТАЈА  И  ИСХРАНЕ,  ТРОШКОВА  КОНКУРСНЕ ДОКУМЕНТАЦИЈЕ  И  ЕЛЕКТРОНСКЕ  КАРТИЦЕ -  ПРИЛИКОМ  УСЕЉЕЊА  УЧЕНИКА.

    · ПРИМЉЕНИ  УЧЕНИЦИ  ОБАВЕЗНО  ДОЛАЗЕ  У  ПРАТЊИ  РОДИТЕЉА  ИЛИ  СТАРАТЕЉА.

    у  Лесковцу,27.08.2016                                          Конкурсна комисија

    1. Пејчић Новица, председник

    2. Симић Предраг, члан

    3. Здраковић Драги, члан

     

Anketa o smeštaju

Smeštaj u Domu?
 

Anketa o ishrani

Ishrana u Domu?